Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Długie kurtki ze skóry 2018

Klasyczne dłuższe kurtki skórzane

Kreacje skórzane nigdy nie wychodzą z mody, gdyż są eleganckie, trwałe i pasują do różnych stylizacji. Mowa tu głównie o kurtkach, które kochają i kobiety, i mężczyźni. Oczywiście, na wystawach sklepowych możemy zauważyć różne fasony, ale do jednych z najbardziej praktycznych należą dłuższe stroje, które nie tylko skutecznie chronią przed zimnem, ale i są bardzo ładne.

Na początku trzeba zaznaczyć, że mówimy tu o kreacjach wykonanych ze skóry naturalnej, które stworzone są z największą precyzją. Przede wszystkim, są wygodne, ciepłe i cechują się szerokim wyborem w zakresie kroju. Z pewnością, największym uznaniem cieszą się tu kreacje a la płaszczyk, które najczęściej upiększane są rozcięciem z tyłu oraz kieszeniami z przodu. Poza tym, większość z nich posiada klapy oraz zapinana jest na guziki, nierzadko także obszyte skórą. Warto zaznaczyć, że przeważnie sięgają połowy ud  bądź do kolan i zazwyczaj obszyte są futerkiem czy kożuszkiem od środka, zwłaszcza gdy mówimy o fasonach zimowych.

Poza tym, równie śliczne są stroje zakończone ściągaczem, który wbrew pozorom może zdobić nie tylko krótkie kurteczki, ale i dłuższe stroje. Należy zaznaczyć, że tego rodzaju odzież wierzchnia najczęściej wybierana jest przez młodzież, gdyż doskonale pasuje do codziennych stylizacji. Poza tym, często posiada ona kaptur, który spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną, gdyż chroni głowę przez zmarznięciem. Równie stylowe są fasony z ukośnym zapięciem, nawiązujące swym wyglądem do ramonesek. Nierzadko upiększane są pagonami, licznymi zamkami i niekiedy sprzączkami. Mile widziane są też kurtki zdobione futerkiem bądź kożuszkiem na zewnątrz. Otóż, w tym przypadku najczęściej dekorowane są nimi rękawy i kołnierz, który może być tradycyjny bądź oryginalny, w zależności od danej stylizacji. Nie zapominamy tu o strojach ze stójką, które znów są trendy.

Oczywiście, do najbardziej powszechnych należą czarne kurki skórzane, gdyż są uniwersalne i pasują do wszystkiego. Nie mniej chętnie wybierane są kurteczki we wszystkich odcieniach brązu, gdyż zarówno kobiety jak i mężczyźni prezentują się w nich wspaniale. Poza tym, wiele wielbicielek posiadają szare, grafitowe i białe kurteczki, bowiem stanowią wspaniałą alternatywę dla czarnych kreacji. Ponadto, w modzie są barwne kurteczki ze skóry ekologicznej, które są znacznie tańsze od swych naturalnych odpowiedników. Przede wszystkim, sięgają po nie nastolatki, lubiące wyróżniać się z tłumu.