Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Używane płaszcze dla ciężarnych 2018

Używane płaszcze ciążowe

Od kilku lat przyszłe mamy nie muszą zakładać na siebie workowych kreacji, gdyż projektanci mody tworzą dal nich specjalne stroje, w których panie w stanie błogosławionym prezentują się wspaniale. Oczywiście, w sklepach dla ciężarnych odnajdziemy nie tylko śliczne sukienki, spodnie, ale i płaszcze na każdą porę roku. Niestety, odzież dla ciężarnych jest niesamowicie droga, w związku z czym wiele pań decyduje się na kupno używanego płaszcza, który można czasami zakupić za grosze.

Należy zaznaczyć, że ładne używane kreacje najłatwiej jest nam nabyć w Internecie. Przede wszystkim, możemy je dostać na różnych aukcjach internetowych, np. na allegro, gdzie poddawane są licytacji. Bywa, że niekiedy internauci wystawiający stroje na aukcjach chcą szybko je sprzedać i decydują się na opcję „kup teraz”, gdzie od razu możemy zakupić dany płaszczyk, bez konieczności uczestniczenia w licytacji. Poza tym, powstaje coraz więcej stron internetowych, na których można przedstawiać swoje oferty sprzedaży ubrań. Mowa tu przykładowo o witrynie tablica.pl, posiadającej zasięg krajowy. Oczywiście, w sieci nie brakuje też e-sklepów z używaną odzieżą, które mają szeroki asortyment. Ponadto, zakupu płaszcza zawsze możemy jeszcze dokonać w tradycyjnym sklepie, jednakże musimy mieć świadomość tego, że raczej tylko w dniu dostawy nowego towaru można znaleźć ładny strój w dobrym stanie. Niestety, w momencie dostawy w butikach panuje okropny ruch i tłok, dlatego zakupy w przypadku kobiet w ciąży są wtedy niewskazane. Z pewnością, dobrze jest się zaprzyjaźnić z sprzedawczynią, która odłoży dla nas ciekawy płaszczyk, zanim towar zostanie wystawiony do sprzedaży.

Warto wspomnieć o tym, że gdy decydujemy się na używane płaszczyki, musimy je odpowiednio wyczyścić, by nie podrażniły naszej skóry lub nie wywołały reakcji alergicznej. Przede wszystkim, powinniśmy je oddać do pralni chemicznej, gdyż po profesjonalnym praniu będą wyglądać jak nowe. Oprócz tego, w trakcie zakupów zwracamy też uwagę na krój kreacji, a także materiał, z jakiego płaszczyk jest wykonany. Mile widziane są tu stroje odcinane pod biustem, z zaszywkami czy zakładkami, które można regulować w zależności od rozmiaru brzuszka. Nie zapominamy też o tym, by płaszczyk był odpowiedniej długości, aby uchronić plecy czy brzuszek przed zmarznięciem. Z pewnością, preferowane są tu płaszcze do połowy ud lub kolan, gdyż dłuższe fasony są niewygodne dla ciężarnych, zaś krótkie nie stanowią skutecznej ochrony przez zimnem.

Reasumując, używane płaszcze ciążowe to dobre rozwiązanie dla kobiet spodziewających się dziecka, gdyż nie kosztują bardzo dużo. Poza tym, często wyglądają jak nowe, gdyż tak naprawdę użytkowane są tylko w czasie ciąży, w związku z czym przez większość czasu i tak zalegają w szafie, gdyż kobiety po urodzeniu maluszka rzadko w nich chodzą na co dzień z tego względu ze na ogół są na nie za szerokie.